На Рівненський льонокомбінат завітали колядники (ВІДЕО)

ВІДЕО

Доброю традицією для Рівненського льонокомбінату вже стало зустрічати на Різдвяні свята колядників. Вже четвертий рік поспіль для льонокомбінатівців колядують хористи камерного хору "Воскресіння" під керівництвом викладача Інституту мистецтв РДГУ Олександра Одинця. 

Колядники подарували виробничникам найкращі зразки народного і духовного хорового співу, заспівавши різдвяні пісні, колядки та щедрівки, і розділивши із давніми друзями радість свята народження Ісуса Христа. Ну і звісно, не обійшлося без традиційного "Щедрика", який у виконанні вокалістів "Воскресіння" просто заворожує серця і змушує бігати мурахи по шкірі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному звучать "Різдвяні піснеспіви-2018"(ВІДЕО)

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.