У Рівному Андрій Кокотюха презентував тизер до нового фільму за своїм ретро-романом

ВІДЕО

Із презентацією свого семикнижжя ретро-романів до Рівного завітав відомий український письменник Андрій Кокотюха. Під час зустрічі у Будинку вчених письменник також презентував тизер до майбутнього фільму за першим романом серії детективів у стилі ретро «Адвокат із Личаківської». Фільм, який матиме назву "Адвокат із міста Лева", зніматиме режисер Заза Буадзе, який вже екранізував роман письменника "Червоний" .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Червоний» у Рівному розпочав сезон нового українського кіно

За словами Андрія Кокотюхи, усі його романи легко переписуються на кіносценарії та адаптуються до кіно. Тизер до фільму "Адвокат із міста Лева" був знятий у Львові, коли автори боролися за державне фінансування. Фільм зніматиме кінокомпанія MKK film service («МКК фільм сервіс»), планують залучити і польських кінематографістів. 

- Не обов'язково, що у майбутньому фільмі все буде так, як у тизері. Але виглядати все буде приблизно так і актор на головну роль Олег Онещак вже затверджений режисером, - розповів Андрій Кокотюха. 

Почати зйомки сподіваються в кінці літа 2018 року, оскільки Заза Буадзе зараз готується знімати фільм «Червоний-2». А у нас в Україні не так багато режисерів, які можуть знімати в жанрі такого масового кіно.  

Найпізніше, коли зможе вийти фільм, пообіцяв автор, це кінець 2019 року. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.