Слава Гершович готується до концерту у Рівному (ВІДЕО)

ВІДЕО

16 листопада у Рівному відбудеться концерт відомого піаніста Слави Гершовича. 18-річний музикант білоруського походження (народився в сімї' скрипачів у князівстві Монако) вперше завітав до України, відвідав Київ і вже встиг дати концерт у Хмельницькому. У Рівному Слава готує вечір французької музики, де в першому відділенні гратиме соло, а у другому відділенні разом із симфонічним оркестром Рівненської філармонії виконає концерт для фортепіано з оркестром N2 соль-мінор французького композитора Каміля Сен-Санса. 

Під час репетиції Слава поспілкувався із журналістами та розповів про свої музичні уподобання, враження від України та плани на майбутнє.

Деталі читайте згодом на сайті ГОЛОСНО. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному відбудеться «Вечір симфонічної та фортепіанної музики»

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.