Як рівняни відривались під найкращі хіти Джо Кокера у виконанні Аніса (ВІДЕО)

ВІДЕО

Як пообіцяв, так і зробив. Аніс у Рівному під час концерту «Joe Cocker. Tribute» подарував глядачам масу задоволення, емоцій, позитивної енергії. Раз у раз легендарні хіти Джо Кокера в оригінальнму виконанні львівського співака підривали зал, змушували підспівувати, підтупцьовувати і колихатись, вибухаючи оплесками. Звучали і запальні, пристрасні композиції, відомі в усьому світі з перших нот, і задушевні, ліричні балади Джо Кокера.

Віддаючи данину хриплуватому тембру голосу відомого співака, Аніс додав у ці композиції власного шарму та емоційності, що поєднали у собі харизматичність східного походження та українську щирість, з якою Аніс Еттаеб підкорив серця шанувальників. 

Зрештою, після виклику музикантів на біс Аніс попросив зал не сідати, тож публіка могла вже на повну відриватись, танцюючи та нагороджуючи артистів щирими аплодисментами. Завершився концерт під гаслом "Танцюють - всі!"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному разом із хітами Джо Кокера Аніс пообіцяв драйв, емоції і задоволення

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.