Як Христина Соловій співала у Рівному свої лемківські хіти (ВІДЕО)

ВІДЕО

Вдруге Христина Соловій завітала до Рівного. Цього разу концерт відбувся у рамках Всеукраїнського туру "Жива вода", який вже охопив 13 міст та близько 25 тисяч слухачів. Разом із своєю командою співачка підготувала для рівнян оновлену програму, куди увійшли її улюблені лемківські пісні та авторська творчість.

Ще до початку концерту було видно, що до Рівного завітала "принцеса лемків". Світлове шоу біля Міського будинку культури приваблювало не тільки відвідувачів концерту, але й звичайних перехожих. Світло від прожекторів, кажуть рівняни, сягало далеко за межі центру міста. 

Біля входу до МБК партнер співачки компанія "Рафаело" підготувала для гостей кілька романтичних фотозон у казковій стилістиці. Рівняни залюбки фотографувались на сходах біля величезного букету квітів та на гойдалці, заквітчаній гірляндами, біля якої утворилась чимала черга, як до, так і після концерту. 

У фойє будинку культури відвідувачів очікувало ще кілька сюрпризів. Дівчата, що опублікували у соцмережах фото у фотозонах "Рафаело", могли отримати у подарунок ексклюзивний віночок. Тож чимало дорослих і малих дівчаток цього вечора милувалися не тільки піснями Христини, а ще й віночками у своїх зачісках.

Крім цього, тут же можна було придбати аудіодиски з альбомами співачки та супровідні товари - блокноти, листівки, іграшки, прикраси із емблемами Христини Соловій. 

Концерт як і годиться почався із невеличким запізненням - якраз, поки всі гості нафотографувались. Маленька фігурка Христини у білій романтичній сукні із довгим хвилястим волоссям спочатку ніби загубилася на великій сцені, одначе коли дівчина заспівала, її голос заповнив собою і сцену, і залу, і серця глядачів.

Христина зізналася, що у Рівному вже вчетверте - колись дівчині довелося потрапити сюди саме на день міста. І наразі надзвичайно рада знову бачити так багато рівнян - вже на її концерті. 

Співачка виконувала багато народних пісень, розповідаючи, що то було її мрією - співати та популяризувати в Україні та по всьому світу лемківські пісні - пісні її далеких предків. Так вони її чарують та западають у душу. А також зізналася, що колись мріяла бути філологом чи письменником і дуже захоплювалась творчістю українських письменників. Відтак натхнення черпає і в українських поетів, зокрема у Івана Франка. Так народилася пісня "Отсе тая стежечка". 

Співала Христина і улюблену народну пісню "Несе Галя воду", причому рівняни активно їй підспівували. А також "Чорноморця", "Янчик", "Під облачком", "Тиха вода", "В темну нічку", "Горе долом"...

Христина зауважила, що українці - народ, який любить тужливі, мелодійні пісні, і вона одна і тих, хто також надає перевагу ліричним, а не розважливим темам. Такі пісні заповнюють порожнечу в душах людей, лікують душі, дарують розраду, незважаючи на легкий щем і сумні мелодії. 

Наостанок Христина виконала свої хіти "Тримай" та "Хто як не ти?". Останню співачка виконувала на біс, після наполегливих оплесків у залі.

Згодом, коли музиканти таки попрощалися із глядачами і зал потроху почав розходитися, найбільші прихильники, не бажаючи відпускати свою улюбленицю, ще раз добилися її виходу на сцену. А після концерту найвитриваліших фанатів чекала автограф-сесія та солодкі "рафаелки" на виході. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.