Сучасне індійське кіно у Рівному (ВІДЕО)

ВІДЕО

У рамках Днів індійської культури у Рівному пройшли безкоштовні покази індійського кіно. В суботу у кінопалаці "Україна" повний зал зібрала мелодрама з елементами фентезі "Загадка", а в неділю відбувся показ індійської мелодрами "Поки я живий". У головній ролі в обох фільмах - популярний індійський актор Шах Рукх Кхан.

Шанувальники індійського кіно могли сповна насолодитись традиційними атрибутами кінопродукції Болівуду - красива історія кохання, перешкоди на шляху до щастя закоханих, втрата пам'яті головного героя, любовний трикутник, ну і звичайно, індійські танці та пісні. 

Але світ змінюється - змінюється і індійське кіно. І якщо останні 10-20 років розвиток сучасної індійської культури проходив повз вас, то ви були б дещо здивовані тим, що побачили. Дівчата танцюють у коротких спідницях і напівоголені, відверто говорять про секс і зміну партнерів, палять цигарки, стають бізнес-леді і нічим не уступають чоловікам. Навіть постільні сцени є... Але незмінними залишаються прекрасні історії кохання, драматизм стосунків, романтичні та пронизливі погляди героїв, запальні танці та пісні індійського кінематографа. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.