Юна зірка Рівненського драмтеатру показала в Голлівуді, як треба грати Шекспіра (ВІДЕО)

ВІДЕО

Юна зірка Рівненського драмтеатру Оля Боровець, яку глядачі знають як виконавицю ролі Полліанни в однойменній виставі за твором Елеонор Портер, нещодавно повернулася з Голлівуду. На щорічному конкурсі талантів «The World Championship of Performing Arts» (WCOPA), проведення якого підтримує кіноактор та екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер, Ольга вийшла у півфінал Чемпіонату та виборола срібло у категорії «Акторська майстерність. Класика» у своїй віковій групі.

Такого результату 12-річна Ольга досягла з театральним номером – уривком із трагедії «Отелло» В. Шекспіра. Підготувати його на конкурс дівчині допомогли актори драмтеатру Ніна Ніколаєва та Станіслав Лозовський.

Юна рівнянка була у Штатах більше двох тижнів, протягом яких не тільки представляла Україну у п'яти номінаціях конкурсу (фотомодель, моделінг - вихід у стильній вечірній сукні, casual-style, танець у стилі hip-hop/funk та акторська майстерність), але й брала участь у майстер-класах від провідних акторів, побувала на студії Universal Pictures, в Діснейленді, на Алеї зірок та відкрила для себе багато нового та цікавого. Оля зізнається, що для неї це неоціненний досвід і цілий оберемок вражень. Крім цього, дівчина підтягнула свою англійську та знайшла багато нових друзів. 

Загалом у конкурсі взяли участь 1500 учасників з понад 60 країн світу. В Україні відбір для участі у конкурсі проходили 270 дітей, серед яких обрали 9 представників нашої країни. 

Подробиці читайте на ГОЛОСНО згодом. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.