У Рівному відбувся другий "Поетичний Вудсток" (ВІДЕО)

ВІДЕО

Останній день Всеукраїнського арт-семінару "КУСТ" завершився фестивалем "Поетичний вудсток". На Лебединці у Рівному цього дня відбулися якраві виступи поетів та виконавців з різних куточків країни і навіть з Болгарії, книжкова толока видавців з України, а також можна було придбати картини, зокрема роботи лауреата Шевченківської премії - видатного поета та художника Анатолій Кичинський

Серед поетів, що читали свої вірші для рівненської публіки, були відомі письменники з Києва, Черкас, Одеси, Закарпаття і, звичайно, улюблені автори з Рівненщини. Зокрема, Валентина Люліч, Ірина Одерако, Віктор Шупер та інші. Звучали поетичні тексти під акомпанемент гітари та флейти. Завітав на фестиваль і Леонід Репета, засновник легендарного гурту "Незаймана земля". Музикант презентував власну поетичну збірку і звісно, порадував рівнян драйвовим виконанням рок-хітів знаного гурту. 

Незмінним учасником усіх гучних поетичних імпрез у Рівному є харизматична столична поетка, королева української еротичної поезії Леся Мудрак, яка потішила гостей своїми екстравагантними текстами. 

А на завершення свого hoochie coochie man та переклади рок-хітів, за які отримав спеціальну відзнаку на цьогорічній "Коронації слова", читав модератор зустрічі Андрій Пермяков. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як у Рівному на Лебединці відбувалась поетична тусовка (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.