Голова Рівненської ОДА здійснив веселу подорож "кукушкою" (ФОТО+ВІДЕО)

ВІДЕО

В перший день Етно-фест-туру "Бурштиновий шлях" керівництво області та Володимирецького району, на чолі з Олексієм Муляренком здійснили подорож "Поліським трамваєм". Після відвідування музею найдавнішої вузькоколійки «Зарічне-Антонівка» у Володимирці та відкриття фестивалю, делегація вирушила в екзотичну мандрівку поїздом-«кукушкою», що є одним із трьох діючих в Україні та окрім практичної функції громадського транспорту являє собою унікальний туристичний об'єкт Рівненщини. Супроводжувалася подорож виступами фольклорними колективів, піснями і танцями. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині відкрили унікальний музей, в якому можна "накопати" бурштину (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

- Сьогодні часто можна почути, що наша вузькоколійка є збитковою. Так, в цьому є доля правди. Але для нас питання не в цьому. Збиткова вона чи не збиткова - це унікальний туристичний об'єкт нашої області, і тому на сьогодні закриття їй не загрожує. Ми ведемо перемовини з Львівською залізницею щодо її підтримки в належному стані і нам ідуть назустіч. Адже окрім практичного боку - ця вузькоколійка перевозимть людей із Зарічного до Антонівки, зупиняючись кількома станціями, де практично немає іншого транспорту на цьому маршруті, - вона є туристичною родзинокю нашого краю, якому немає аналогів. Тому фактично і весь цей Етно-тур-фест організовано на її підтримку, - пояснив Олексій Муляренко.

 

Протягом трьох днів фестивалю, з 7 по 9 липня усі бажаючі можуть здійснити таку мандрівку "кукушкою". Поїзд має всього два вагони і зупиняється кількома станціями, на кожній з яких можна відпочити, продовжуючи знайомство з Рівненщиною. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Бурштиновий шлях» стартував на Рівненщині

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.