Ірина Баковецька читає у Рівному свою етно-авангардистську лірику (ВІДЕО)

ВІДЕО

Голова Рівненської обласної спілки письменників України Ірина Баковецька презентувала свою нову книгу - «Write, tomboy, write, або Якби Бенксі жив у місті Ра». Презентація у форматі арт-перфоманса відбулася у виставковій залі спілки художників Рівненщини, де наразі експонуються металеві скульптури Романа Велігурського. Тож захід об'єднав представників усіх сфер мистецтва - письменників, музикантів, художників, фотомитців, музейників, краєзнавців та усіх поціновувачів українського слова та етно-культури.  

Поетеса назвала свою нову збірку поезій "особливою дитиною". До неї увійшли близько 30 етно-авангардистських віршів переважно на соціальну тематику, де розкривається революційне бачення різних аспектів життя крізь призму поліського автентизму. А традиційна народна культура трансформується у стилі кетч. Самобутні вербально-звукові тексти у книзі розміщені в незвичайний спосіб - справа наліво, тобто читати збірку можна як з початку, так і з кінця. Як зазначила авторка, за її спостереженнями, для сучасного читача це найбільш актуальний спосіб сприйняття інформації. Крім цього, тексти "одягнені" у різні шрифти, що дає можливість читачеві глибше зануритися у тематику кожного етно-вірша. 

Привітати голову письменників Рівненщини із знаковою подією прийшли друзі та колеги, чиновники від культури, журналісти та представники рівненського політикуму, що також захоплюються творчістю неординарної поетеси. А начальника міського управління культури Тараса Максименка творча атмосфера презентації навіть надихнула власного вірша прочитати. 

Під час перфомансу Ірина розповідала про творчі здобутки спілки, власну творчість та світоглядні пріоритети, ну і звичайно, виконувала власні поезії, зокрема і під акомпанемент рівненського гурту "Земля живих". 

Детальніше читайте згодом на ГОЛОСНО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трагедія сонячного каміння у «Денниках літературних бурштинокопачів» з Рівненщини

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному об'єднали літературу і рок: The Crabs заспівали разом з Іриною Баковецькою

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.