Рівненський промисловий гігант поповнюється новою технікою (ВІДЕО)

ВІДЕО

Фарбувальний цех Рівненського льонокомбінату поповнився новою машиною для фарбування трикотажного полотна від провідної німецької компанії "Thies". Сучасне обладнання нового покоління дозволить збільшити потужність виходу готового полотна від 800 до 1200 кг на добу. Вартість такого обладнання становить 141 500 євро. 

Крім цього, на підприємстві невдовзі відкриється нова сушильно-ширильна лінія, тож на виробництві встановлюють останню модель компактера "Lafer", необхідного для компактування тканини та покращення її товарного вигляду. Ця машина допоможе збільшити випуск тканини в три рази. 

Загалом нове високоякісне закордонне обладнання дозволить збільшити обсяги виробничих потужностей, що в свою чергу дозволить покращити ціни на вироби, витіснити закордонних конкурентів з текстильних прилавків нашої країни та залучити на підприємство нових працівників.

Подробиці - у відеосюжеті. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.