У Рівненському драмтеатрі прем'єра: вистава "Розмова, якої не було" (ВІДЕО)

ВІДЕО

У Рівненському драмтеатрі відбулася прем'єра вистави «Розмова, якої не було» за п'єсою Р. Білецького. Режисером вистави виступив актор драмтеатру Ігор Ніколаєв, для якого це своєрідний режисерський дебют на малій сцені. Як говорить режисер, це вистава про справжню чоловічу дружбу і, безумовно, любов до життя. Тож присвятив її Ігор Ніколаєв Олександру Тєрєхову, з яким вчився колись і ще в студентські роки грав у цій виставі. 

Вистава передовсім спрямована на молодь, адже протягом життя нам усім доводиться долати чимало перешкод, але молодим людям часом найважче справитися із випробуваннями.

... Напевно, у кожного є і або був такий друг дитинства, з яким вас пов'язувало багато чого - хорошого і не дуже. В цій п'єсі показано, як можуть розвиватися події, коли друг випадково спіткнувся, а ви не подали йому руки у важкий момент його життя... Вистава наштовхує на роздуми і водночас надихає жити далі за будь яких обставин - заради друзів, рідних, близьких людей, заради найпрекрасніших моментів у нашому житті...

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.