Про що гонги співали у Рівному (ВІДЕО)

ВІДЕО

У Рівному відбувся звукотерапевтичний концерт за участю архаїчних інструментів із унікальної колекції Майстра Андрея Сутугинаса — Планетарні і симфонічні Ґонґи, тибетські чаші, кришталеві чаші, шруті (фізгармонія), конх (велетенська раковина), каратали (тибетські дзвіночки), окарини, сансули і багато інших, а також обертонний спів майстра. 

Доктор Андрей Сутугинас (Вільнюс, Литва) відомий своїм досвідом в області звукової терапії понад 18 років. Звукотерапії навчався в Індії, Англії та США, є членом міжнародної асоціації звукотерапевтів. Гонг-Майстер працює із звуком, як з високоефективним та найбільш екологічним інструментом для взаємодії із людським тілом та психікою. Автор програм, семінарів, F.I.R.E інструктор, музикант, Live-композитор.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.