Рівненські письменники та камерний хор "Воскресіння" збирають кошти на допомогу хворій дівчинці(ВІДЕО)

ВІДЕО

Відомі рівненські автори – члени обласного осередку Національної спілки письменників України читали свої поезії духовного змісту, а доповнював різдвяну атмосферу камерний хор «Воскресіння», у виконанні якого звучали колядки та українські народні пісні.

В контексті заходу проводилась благодійна акція зі збору коштів на лікування хворої дівчинки - Анастасії Захарчук з Березнівщини. Дитині поставили діагноз - гострий міелобластний лейкоз, М2, перший гострий період. Настуні усього лише 5 років, а на лікування необхідно 60 тис. доларів.

Оскільки батьки до фондів не зверталися і збирають гроші самотужки, рівненські письменники вирішили допомогти.  Відтак на заході продавалися книги, а також декоративні вироби арт-спільноти «Базилік». Виручені гроші були вручені татові Анастасії, якого також було запрошено на захід.

Подробиці читайте на нашому сайті згодом. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному об'єднали літературу і рок: The Crabs заспівали разом з Іриною Баковецькою

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.