Лесь Подерв'янський читає свої «епічні п’єси» у Рівному (ВІДЕО)

ВІДЕО

24 грудня в МПК "Текстильник" у Рівному таки відбувся довгоочікуваний виступ Леся Подерв'янського. Квитки на захід, який мав відбутися ще 3 грудня, але через хворобу письменника був перенесений, розкупили ще задовго до приїзду "зірки". Проте і в день зустрічі було чимало охочих потрапити на виступ і почути майстра "міцного" слівця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Епічні п’єси» Подерв’янського у Рівному: у виконанні автора, без цензури, під гучний регіт

Зала "Текстильника" була заповнена майже вщент, рівняни радо зустріли письменника і відчувалось, що більшість глядачів знали куди і для чого прийшли, виявляючи неабияку обізнаність з творами епатажного українського автора. Чоловіча частина аудиторії, здається, найбільш емоційно реагувала на "перли" Подерв'янського у його майстерному артистичному виконанні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лесь Подерв’янський у Рівному: «Слова-паразити ріжуть вухо більше, ніж матюки»

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.