Рівнян запрошують на допрем'єрні покази фільму про Вінстона Черчілля

  • СУСПІЛЬСТВО
Суб, 01/13/2018 - 09:31

Мультиплекс підготував рівнянам черговий подарунок. Уже сьогодні можна потрапити на допрем'єрний показ фільму - «Темні часи».

Початок Другої Світової війни. Франція вже впала під натиском агресії Адольфа Гітлера, наступною мала б бути Великобританія. Уряд острова зіштовхуються з вибором - продовжувати боротьбу або домовлятися про перемир'я. Начебто у нацистів і є перевага в силі, і велика частина армії Великобританії перебуває в облозі на пляжах Дюнкерка, але новообраний Прем'єр-Міністр Уїнстон Черчілль має свій план дій. Він не збирається ні з ким домовлятися, адже розуміє, до яких наслідків це може призвести. Тільки заступивши на посаду і отримавши таку владу, Уїнстон повинен контролювати незгодних міністрів і боротися за життя кожного громадянина Великобританії. Колись ця людина увійде в історію.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.