Хороша новина для рівнян, які готуються отримати закордонний паспорт

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 01/11/2018 - 12:37

Рівняни, які подали документи на виготовлення закордонного паспорта, відтепер можуть в онлайн-режимі спостерігати за змінами у стані оформлення своїх документів на сайті https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html. Це пов`язано з початком планової заміни сертифікатів на Поліграфкомбінаті «Україна», котрий друкує цінні документи, в тому числі й закордонні паспорти.

Протягом січня відбудеться планове оновлення дати та повторне відправлення міграційною службою всіх даних для персоналізації паспортів до комбінату.

Таким чином, в онлайн-сервісі «Перевірка стану оформлення паспорта» зміниться дата відправлення даних на персоналізацію.

Окрім цього, у січні 2018 року заплановано запуск на Поліграфкомбінаті «Україна» додаткової лінії персоналізації паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів, відповідно від суми оплаченого адміністративного збору.

На сьогоднішній день затримка у видачі закордонних паспортів триває. Тому міграційна служба вкотре звертається до громадян з попередженням та порадою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон і в жодному разі не звертатися до посередників, які обіцятимуть конкретні строки виготовлення паспорта.

За матеріали УДМС України в Рівненській області.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.