Вандали пошкодили сидіння в оновленій «електричці» Здолбунів-Львів

  • СУСПІЛЬСТВО
Птн, 01/05/2018 - 17:27

Напередодні нового року залізничники капітально відремонтували та модернізували електропоїзд ЕР9т №746, який курсує за маршрутом Здолбунів-Львів. Оновлені вагони вже задіяли на звичному маршруті. «Вдячні» пасажири вже встигли пошкодити нові сидіння в одному з вагонів.

У «Львівській залізниці» повідомляють, що впродовж минулого року було зафіксовано 17 випадків пошкодження, розукомплектування, псування та крадіжок елементів моторвагонного рухомого складу. За цими фактами відкрито 15 кримінальних проваджень. Загальна сума збитків із урахуванням витрат залізниці на ремонт та відновлення пошкоджених частин становить понад 122 тис. грн.

Коментарі

Їм скотовози підходять

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.