До нових перемог! Льонокомбінатівці продовжують разом творити дива

  • СУСПІЛЬСТВО
Птн, 12/29/2017 - 11:35

Межа між двома роками – старим і новим – це завжди насамперед підсумування пережитого і нездійсненого, здобутого і втраченого, це нові плани і заповітні мрії.

Із року в рік колектив Рівненського льонокомбінату перегортає наступну сторінку календаря із гордістю та задоволенням від зробленого. І хай не усім планам судилося втілитися в життя у бажаний час, однак на підприємстві ніколи не складають рук і впевнено продовжують разом творити справжні дива.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від мрій — до звершень

Ось і рік, що минає, на найбільшому текстильному підприємстві України був насиченим на події.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Флагман легкої промисловості України зустрів 54-й День народження

На початку весни Льонокомбінат поповнився одиницею надсучасного високотехнологічного обладнання європейського зразка. На виробництво прибула нова фарбувальна машина від німецької компанії «THIES», розрахована на 1600 кг тканини. Вона поповнила новий фарбувальний цех підприємства, де до цього працювало вже 11 машин. Це дозволило рівненським текстильникам вийти на рівень виробництва 16-18 тонн полотна на добу.  А вже за кілька місяців у фарбувальному цеху підприємства монтували ще одну машину для фарбування трикотажного полотна. Ця високотехнологічна обновка німецького виробництва обійшлася у майже 150 тисяч євро. І знову дозволила збільшити потужності Рівненського льонокомбінату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Велетенська фарбувальна машина прибула на Рівненський льонокомбінат

Тим часом, у сусідньому цеху запустили новеньку сушильно-ширильну лінію італійської компанії «Lafer» - одного з лідерів на світовому ринку обладнання для виробництва текстилю. Це найостанніша модель, котра дозволяє збільшити обсяги випуску тканини утричі. Ця машина, окрім іншого, створює також блиск і гриф тканини. Разом зі зростанням обсягу і асортименту тканини, нове обладнання дало також додаткові робочі  місця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський льонокомбінат продовжує нарощувати потужності

Упродовж року на Рівненському льонокомбінаті триває активна підготовка до запуску джинсового виробництва. Влітку на підприємство прибули дві нові машини виробництва італійської компанії «Tonello», котра в усьому світі вважається найкращим виробником джинсового обладнання. В текстильній промисловості це ім’я номер один. Поповнилися виробничі потужності і новою машиною для промивання, а простіше кажучи, обладнанням для прання джинсів задля створення різноманітних ефектів – різних відтінків, розводів, потертостей тощо. Важливою перевагою машини є те, що вона обладнана системою «еко-фрі», тобто дозволить в економному режимі використовувати воду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші українські джинси у Рівному створюватимуть на найкращому італійському обладнанні

Ще одне серйозне придбання – це лазерна установка від цього ж виробника, покликана створювати інший спектр ефектів на джинсовій тканині - потертості, модні зараз дірки, 3D- складки. Обидві машини абсолютно комп’ютеризовані і відповідно до заданої технологом програми можуть створювати багато різних ефектів. Заключна партія машин «Tonello» прибула на Льонокомбінат аж на трьох фурах. Перелік у ній доволі великий: це машини для промивання, для сушіння одягу, для обробки джинсів, для нанесення різних ефектів та дизайну. Є також машина для термофіксації ефектів, щоб джинси зберігали свій вигляд і після будь-якого прання. Загальна вартість закупленого обладнання для виготовлення джинсів – майже один мільйон євро. Втім, на Рівненському льонокомбінаті переконані: така чимала інвестиція себе виправдає сповна, адже вітчизняний ринок в очікуванні нового продукту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олег Червонюк: «Поки наша промисловість стоїть, а уряд чекає американських кредитів - війну ми не виграємо»

Під завісу року на Рівненському льонокомбінаті почали шити власні жіночі та чоловічі пуховики із високоякісного українського пуху, що славиться у всій Європі. Наразі тканину для них підприємство закуповує, однак випуск власної плащової тканини на усі сезони – у найближчих пріоритетах Льонокомбінату. Тож цілком імовірно, що вже у новому році пуховики, куртки та плащі ТМ «Goldi – Льонокомбінат» будуть повністю із рівненської тканини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вітчизняний ринок в очікуванні нового продукту від Рівненського льонокомбінату

Розростається і швейне виробництво компанії. Наразі ТМ «Goldi –Льонокомбінат» має уже 5 швейних фабрик – у Рівному, Хмельницькому, Волочиську та Нетішині. А Шепетівська швейна фабрика незабаром буде повністю реконструйована і стане першим, унікальним відкритим виробництвом, поєднаним із фірмовим магазином. Після понад півроку паперової тяганини, після попередження про акцію протесту, ДАБІ нарешті видало дозвіл на проведення відповідних будівельних робіт. І це стало черговою перемогою Рівненського льонокомбінату над свавіллям і бездіяльністю чиновників.

Разом із виробництвом невпинно зростає і мережа фірмових магазинів ТМ «GOLDI - Льонокомбінат». Логотип ТМ «Goldi» віднедавна отримав нове обличчя. Всередині літери D з’явилося червоне серце – у пам’ять про Дмитра Червонюка, ініціатора і засновника бренду Goldi Jeans - на знак того, що Діма залишається серцем льонокомбінатівської родини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський льонокомбінат упевнено завойовує український ринок

 

На сьогодні мережа фірмових магазинів працює у таких містах як Київ – 6 магазинів у найбільших ТРЦ та 1 – на Хрещатику, Харків, Одеса, Полтава, Черкаси, Вінниця, Херсон, Тернопіль, Івано-Франківськ, Житомир, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Львів – 2 магазини у найбільших ТРЦ, Луцьк, а також Рівне та Хмельницький. Планується також створення власної  торгівельної мережі у Польщі, де вже працює один магазин Рівненського льонокомбінату.

Тож у Новий 2018 рік колектив Рівненського льонокомбінату ступає впевненою ходою, з гарними планами і крилатими мріями. Це молода, професійна, згуртована команда під керівництвом досвідченого, принципового і невгамовного Олега Червонюка. І у цієї команди обов’язково все вдасться. Адже вони - гордість Рівного і всієї України!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Святковий ексклюзив від Рівненського льонокомбінату

Коментарі

Де можна придбати лляні тканини випущені рівненським льонокомбінатом
Тканини такої групи виготовляють у м. Луцьку - "Едельвіка".
Льонокомбінат таких тканин не випускає

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.