Що рівнянам приготував Жовтий Земляний Собака - прогноз Віктора Яремчука

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 12/27/2017 - 12:47

Прагнення до справедливості та відданість – так можна охарактеризувати господаря 2018 року - Жовтого Земляного Собаку, який стане повноправним правителем з лютого. Із цього робимо висновки, що чим вищі моральні якості у людини, тим більше подарунків долі вона отримає. До того ж, Собака може примирити всіх, тому в сім’ях настане період миру і злагоди, гармонії та взаєморозуміння. Фахівець із китайської метафізики Віктор Яремчук додає: наскільки сприятливим буде цей рік для рівнян, можна визначити за роком їх народження.

  ТИГР

Період приблизно з 4 лютого по 5 березня - це найсприятливіший період року для тих, хто народився у рік Тигра. Хоча  взагалі 2018 рік буде для Тигрів вдалим, спокійним і безконфліктним, адже Тигр користується підтримкою року.

- Люди, які народилися у рік Тигра, надзвичайно енергійні і рухливі. Взагалі, Собачка, Тигр і Кінь – це так званий трикутник вогню. Між ними існує тісна взаємодія і дружба. Це імпонує Тиграм. І у 2018 році Тигри від цієї дружби можуть отримати великий зиск. Щоб активізувати хорошу взаємодію з роком, Тигри можуть користуватися допомогою Собачок. Знайдіть кількох людей у своєму оточенні, які народилися в рік Собачки, і спробуйте контактувати з ними ближче. Відчувши цих людей – відчуєте характеристики року. Тигри можуть бути надзвичайно активні у 2018 році. І це може виглядати цікаво на фоні загальної повільності та консерватизму року. Тигри пришвидшаться, будуть більш активними. Зрештою, як діятимуть Тигри, ми зможемо поспостерігати і на прикладі політиків. У нас є політик, який «пішов у тінь» після року свого руйнівника – Арсеній Яценюк. Він теж народився у рік Тигра, - розповідає фахівець.

Віктор Яремчук зауважує, що Тигри можуть почати поводитися наче господарі року. Але вилазити на голову Собачці не варто. Якщо треба вирішити якісь надважливі справи, то фахівці рекомендують робити це в лютому.

     КРОЛИК

Кроликів (Котів) чекає дуже вдалий рік. З вами будуть часто радитися і звертатися по допомогу, а від цього підніметься ваш авторитет і розшириться коло спілкування. Якщо ви проявите великодушність і чесність, які так важливі для Собаки, то всі ваші справи завершаться успішно. Також на вас чекатиме успішна кар’єра і збільшення фінансів. Разом з тим Собачка може витягнути Кролика в інше місто, помешкання, навіть за кордон. Пік активності Кролика з 5 березня по 5 квітня. У Кролика рідкісна можливість бути самим собою, оскільки в сучасному світі Кролик, аби йому дали спокій, часто мімікрує під когось іншого. В особистому житті ви побудуєте гармонійні стосунки, які можуть закінчитися весіллям. Займіться своїм здоров’ям, особливо важливо уникати переохолоджень.

  ДРАКОН

- У Собачки з Драконом може бути гостра своєрідна взаємодія, тому що на першому етапі дії Собачки і Дракона дуже схожі. Це такі добротні земляні реалістичні гілки, які дуже добре збирають знання і прекрасно ними розпоряджаються. А от далі їхні дії розходяться, бо Дракон любить бути в центрі уваги, він такий собі шоумен. А Собачці це не подобається. Тому Собачка, аби дещо «присадити» Дракона, починає створювати йому проблеми. Але між ними можливий ще один варіант взаємодії, бо Дракон і Собачка утворюють так звані тенета пекла і небес. Коли вони поєднуються між собою і кожен бере на себе певну сферу впливу, то вони можуть дуже багато досягнути. У Драконів, коли їх «несе», зароджуються елементи агресії і впливу на людей, тому навіть у ситуації, коли ви праві, краще відступити. Тоді замість конфлікту і руйнування буде об’ємне досягнення, - розповідає Віктор Яремчук.

Загалом на Драконів чекає насичений і цікавий рік: безліч подій не дасть вам нудьгувати. Ви опинитеся в центрі уваги, знайдете нових друзів або ж налагодите стосунки з тими, з ким давно не спілкувалися. Творчі Дракони проявлять весь свій талант і зможуть прославитися, а ділові представники цього знаку отримають підвищення.

ЗМІЯ

Час Змії - це період із 5-6 травня по 5-6 червня. Між Змією і Собачкою цікава взаємодія. Зазвичай вони тримаються осторонь одне від одного. Але між ними існує так званий червоний луань - взаємна симпатія. При чому ця взаємна симпатія може виникнути настільки різко, швидко і сильно, що якщо, наприклад, Змія чи Собачка перебуває у шлюбі, то цей шлюб може навіть зруйнуватися. Тому треба бути дуже обережним. І навпаки, якщо людина самотня, то цей рік дуже сприятливий для знаходження пари.  

У цілому на Змій чекає сприятливий рік (за умови вашої чесності та відкритості). Якщо ви будете ласкаві й порядні, то Собака подарує вам багато приємних сюрпризів. Деякі Змії зможуть відкрити в собі нові таланти. Жовтий Земляний Собака обіцяє економічне та кар’єрне зростання.

  КІНЬ

У 2018 році Коні будуть багато подорожувати і нарешті відвідають ті місця, про які давно мріяли. На вас чекає багато цікавих знайомств і доленосна зустріч із коханим. На троні Кінь буде впродовж цілого року, але особливе піднесення для нього обіцяють в період орієнтовно з 5-6 червня по 5-6 липня.

- Зазвичай Коня сприймають як дещо різкувату людину, а тут у Коня з’являється шанс вразити собою велику кількість соціуму, - розповідає фахівець.

Також Коні серйозно займуться своєю роботою і досягнуть великого успіху.

  КОЗА

- У 2018 році Козі може не вистачити місця, бо земляні гілки, тобто Собачка, Дракон, Коза, Бик – це люди певною мірою автономні, незалежні або прагнуть до цього. При близькому контакті вони ніби витісняють один одного. Тому, наприклад, Козі в рік Собачки не варто проявляти високу соціальну активність. Бо Собачка може різко витіснити Козу зі свого  оточення. Тому якщо є необґрунтована претензія, наприклад, на підвищення посади, треба бути дуже обережним. Бо замість підвищення можна отримати взагалі звільнення, - каже Віктор Яремчук.

Щоб убезпечити себе від такого «витіснення» експерт радить завести дружбу з тим, кого Собачка любить. Наприклад, з Конем, який стане таким собі буфером між Собачкою та Козою. Можна і з Кроликом, Кабаном. Тобто цей рік для Кози може сприяти реалістичним планам і навіть шаленому успіху, просто треба посередник. Самотні Кози будуть захоплені новим обранцем, а сімейні відродять романтику у стосунках. Якщо ви найманий робітник, то чекайте великого прибутку від своїх проектів. Рекомендуємо покласти частину доходу в банк, тоді вас не торкнуться фінансові труднощі в другій половині року.

  МАВПА

Місяць мавпи настає орієнтовно з 7 серпня по 7 вересня. До цього часу Собачка буде накопичувати енергію та потенціал. І все це зможе віддати Мавпі.

- Мавпа – одна з гілочок, яка може реалізувати задуми Собачки. Це буде такий собі виконавчий директор, який виконуватиме всі ідеї Собачки і отримає досить великий «відкат» від цієї взаємодії. Мавпа буде підсилено рухатися сама і може потягти за собою частину людей. Вони будуть улюбленцями року. До речі, Козам можна спробувати скористатися і Мавпою, - розповідає фахівець.

Ділові Мавпи просунуться далеко кар’єрними сходами. Товариським представникам цього знаку рік видасться дуже спокійним, оскільки зустрічей і знайомств стане менше.

  ПІВЕНЬ

Найбільш говірка гілочка – Півень. Їх багато серед піар-менеджерів, шоуменів, літераторів. Півні «беруть» світ голосом, розмовами, енергією. І тут їх може очікувати неприємний сюрприз від Собачки. Бо Собачка слухає до певного моменту, а потім може різко присадити Півня.

- Півням у 2018 році треба трохи зменшити свою активність і намагатися більше діяти. Бо між Собачкою та Півнем існує так зване відношення шкоди. Вони можуть нашкодити один одному. Півень, наприклад, дуже часто виголошує якісь секрети чи слова, які не варто говорити. Йому і в інші роки не варто довіряти якихось секретів чи таємниць, а в рік Собачки то й поготів. До того ж у Півня часто наступає манія величі, що також не до вподоби Собачці, - зауважує Віктор.

Взагалі Земляний Собака приготував Півневі доленосні події, які повністю змінять життя. Підтримка і розуміння вашої половинки буде надихати вас на нові звершення. Все ж влітку потрібно дозволити собі відпочити і поїхати з родиною на море.

  СОБАКА

Безумовно, 2018 рік – ваш рік у всіх розуміннях. Собакам пощастить в будь-яких справах, особливо в тих, що стосуються кар’єри. Завдяки успішній роботі покращиться і матеріальне становище.

- Навіть якщо для вас не дуже характерна соціальна активність, то цього року ви можете сміливо проявляти її. Бо повторення подібного часу доведеться чекати ще 12 років, - додає фахівець.

Самотні Собаки зможуть влаштувати особисте життя. Стосунки будуть яскравими і дуже перспективними. Ви зважитеся на ремонт або розширите житло. В цілому протягом 2018 року Собак буде супроводжувати успіх у будь-яких починаннях.

  КАБАН

- Зазвичай шляхи Кабана та Собачки не перетинаються. Бо Кабан живе у певному тунелі, з якого тільки час від часу вилазить. А тут вони поєднуються і утворюють між собою таку комбінацію – «Тенета неба», яка дозволяє багато чого досягти. Але тут йдеться не про фізичні дії, а взагалі про вплив на світ. Період із 6 листопада по 6 грудня – місяць Кабана – час, найсприятливіший для містики, магічних подій. Це буде місяць втілення магічних технік, - запевняє Яремчук.

Астрологи переконують, що у 2018 році Кабани зможуть розставити пріоритети і зрозуміти, що для них дійсно важливо. Фінансове становище буде стабільним протягом всього року. Але найприбутковішим періодом стане початок весни: можливо, ви навіть зможете придбати нерухомість за рахунок отриманих коштів. Самотні Кабани зможуть влаштувати своє особисте життя: стосунки будуть щасливими і можуть закінчитися весіллям. Сімейних Кабанів очікує гармонія, всі конфлікти загладяться.

  ЩУР

У 2018 році Щурам потрібно продуктивно зайнятися справами, щоб отримати хороший результат.

- Щур - це велетенський елемент води. Собачці та Щуру контактувати можна, але тільки в роботі. А от в особистих стосунках вони можуть один одного не переносити, бо Собачка, крім своєї реалістичності, хоче бути щирою, відкритою, чіткою. Це такий собі хороший хлопець. А Щур може бути таким, яким йому треба бути. Собачка так не вміє і це її дратує. Щур може дуже довго перебувати на плаву. От, наприклад, Юлія Тимошенко  народилася у рік Щура. Це дало їй можливість, побувавши навіть у дуже неприємних ситуаціях, вийти з них неушкодженою, і ми до кінця не розуміємо, як так сталося. В цьому - весь Щур, - ділиться фахівець.

Цікаво, що Щур та Собачка вдало можуть взаємодіяти у бізнесовому плані, але, якщо Щур будете чітко йти до поставленої мети. Жовтий Земляний Собака подарує вам вірних друзів у цьому році, які підтримають в усьому.

  БИК

На Биків у 2018 році чекає багато несподіваних подій. Вам потрібно бути поступливим, стримувати упертість і гордість.

- У принципі, це одна з небагатьох земляних гілок, яка не конфліктує із Собачкою. Бик робить свою роботу, а Собачка свою. При якомусь контактуванні вони поважають один одного і між ними є нейтралітет, - зауважує фахівець.

Прогнозують, що цього року Бик зможе стрімко піднятися кар’єрними сходами і поліпшити своє фінансове становище. До того ж ви зможете нарешті зайнятися творчістю й особистим життям.

За словами Віктора Яремчука, до подібних прогнозів прислухатися варто, але не треба забувати, що рік народження людини - це тільки 1/8 натальної китайської метафізичної карти. Тож є багато інших факторів, які впливають на долю людини. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що чекає рівнян у 2018 році: багато роботи, рішучі дії та елемент містики

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.