Що чекає рівнян у 2018 році: багато роботи, рішучі дії та елемент містики

  • СУСПІЛЬСТВО
Пон, 12/18/2017 - 17:57

Днями у книгарні «Є» фахівець із китайської метафізики Віктор Яремчук розповідав рівнянам, яким буде 2018 рік. Каже, що його висновки базуються на древніх вченнях, які давно отримали світове визнання. Але довіряти чи ні таким прогнозам – особиста справа кожного. Віктор стверджує, що у 2018 році, для того щоб здобути хороші результати, треба буде працювати як ніколи. Адже покровителем наступного року буде Земляний Собачка.

- Це  рік, коли відбудеться дуже багато різних фізичних дій, бо Земля – це в першу чергу дії. Прогнозується фактично для кожного досить-таки рутинна спокійна робота весь рік. Цей елемент Землі буде неймовірно сильним і торкнеться кожного. А ще у цьому 2018 році може повторитися фінансова історія 2008 року. Нагадаю, тоді сталася світова фінансова економічна криза. Чому? Бо до того багато грошей було зроблено з повітря, і коли у 2008 році прийшов елемент землі і «закрив» ці повітряні гроші - стався фінансовий обвал. Адже до того було дуже багато грошей, не забезпечених чимось матеріальним. Зараз ситуація подібна, - розповідає фахівець.

Тому-то Віктор Яремчук рекомендує в наступному році свої фінансові заощадження вкладати у матеріальні речі або стійку валюту.

За словами фахівця, майже всі великі рівненські забудовники - представники Землі Ян, тому у 2018 році вони фактично будуть управителями року. Це теж внесе свої корективи на ринку нерухомості. Але разом з тим люди будуть готові купувати лише реально готові квартири з готовими документами, а не так, як цього року люди  вкладали кошти навіть у недобудовані об’єкти.

- Варто вкласти гроші у щось матеріально цінне. Наприклад, у нерухомість. До слова, будівельна галузь у наступному році повільно, але піде вгору. Нерухомість може навіть зрости в ціні, бо це щось реалістичне. А все через те, що подвійний елемент Землі почне впливати на мозок людей. Тому люди реалістичніше дивитимуться на речі, ніж цього року.  Для Землі характерний і елемент консерватизму. Тобто інвестиції, які вкладалися у якісь сумнівні проекти, скоріше за все – припиняться. Тому в Україні можуть бути проблеми із надходженням коштів на боротьбу з корупцією, до прикладу. Бо Земля вимагатиме чітку реалістичну віддачу. Варто попрощатися з багатьма ілюзіями і просто почати працювати. Звучить трішки сумно. Але тут є певний момент - Собачці можна сподобатися. Якщо ви сподобаєтеся господарю року, то є шанс, що реалістичні, добротні речі прийдуть вам у руки, - говорить Віктор.

Фахівець зазначає, що зі світом, простором, часом можна взаємодіяти, як і з людьми. Тому для того,  щоб сподобатися господарю року, варто поцікавитися, а що ж полюбляє Земляний Собачка, якими наїдками його варто задобрити за новорічним столом, в якому одязі зустріти 2018 рік. Але головне - не лицемірити.

- Треба зауважити, що Земля дуже недовірлива, тому з брехнею буде дуже важко. Це не рік Води, коли в брехні можна розчинитися. А Земля помічає дуже багато дрібниць. Тому ми маємо бути чесними. Краще не договорити щось, але сказати правду, щоб сподобатися Земляній Собачці, - говорить чоловік.

Попри консерватизм та любов до реальних речей Собачка входить до так званої комбінації гілок містики, тобто відповідає за певне чуття.

- Яскравий приклад народженого в день Собачки - Ісаак Ньютон. При всій своїй реалістичності, прагматичності він вірив у Бога, брав участь у містичних релігійних ритуалах. Так само і в Рік Собачки буде присутній певний осередок містики. Такої добротної, фундаментальної, із застосуванням амулетів, обрядів і так далі, - додає фахівець.

Щодо розвитку України у 2018 році, експерт не поспішає робити якихось гучних прогнозів. Каже, 1991 рік не був природним народженням нашої країни, а швидше штучними пологами. Так званим Кесаревим розтином, тому важко щось спрогнозувати.

- Ми не можемо 1991 рік вважати народженням України. Потрібно закопуватися. Дивитися перші згадки тощо. Поки у нас не буде справді парламентської республіки, то наша країна буде керуватися особистостями президентів. Тому доля країни залежить від Президента. Петро Порошенко народився у рік Кози. До того ж Вода Інь. Вода звикла брати своє балачками. А у 2018 році балачки не пройдуть. Тож Порошенку може бути непереливки у наступному році. До того ж, його уже «підпирають» елементи Землі. Наприклад, один із таких «підпираючих елементів» - Саакашвілі. Так, звісно, це ще той клоун та шоумен. Але він з елементу Землі. Це елемент так званого сьомого вбивці для Води Інь. І Порошенко ще не раз візьметься за голову: «Для чого ж я його запросив?». І при тому ще дві людини будуть підпирати того ж самого Порошенка: Ляшко (Дракон), який постійно його підпирає – теж елемент Землі, і Наливайченко – Земляна Собачка. Тому Порошенку треба не один буфер – зараз це Гройсман, а хоча б ще два-три. І щоб захиститися, нарешті зробити конкретні «земляні» дії: нарешті продати фабрику в Липецьку, провести якесь велике будівництво тощо, - такий політичний прогноз робить Яремчук.

ЧИ ЗБУЛИСЯ ПРОГНОЗИ НА 2017 РІК ПЕРЕВІРИТИ МОЖНА ТУТ.

Що ж до воєнних дій на сході країни, які не припинялися впродовж 2017 року, фахівець зазначає, що в рік Земляної Собачки вирішення цього питання як ніколи ймовірне.

- Можливо, у 2018 році буде якась одна масштабна подія. Швидше за все у квітні, яка спричинить або взагалі втрату Україною своїх позицій – у найбільш песимістичному варіанті, або різке покращення ситуації. Нема однозначного варіанту, оскільки на події у війні впливає не лише рік, а й люди, які керують цією ситуацією. От, наприклад, якщо Петро Порошенко поставить командуючим армією людину, яка народилася в рік Земляної Собачки, або таку, що в даті народження має елемент Землі Ян, тоді замість отакої перманентної перестрілки може відбутися масштабна акція. До прикладу, захоплення Донецька чи Луганська. А це дуже ймовірно, бо Земля може діяти дуже рішуче. В такому випадку війна просто закінчиться і територія буде нашою. Або ж песимістичний варіант: ми віддаємо Донецьк та Луганськ і позбавляємося цих територій. Що один, що інший варіант дуже ймовірні, бо Земля любить дуже рішучі дії, - резюмує фахівець.

Дивлячись на прогнози фахівців древніх вчень, зрозуміло одне: становище Української держави залишається складним. Але випробування завжди посилаються тільки ті, які під силу. Тому не варто впадати у відчай, чекати від влади допомоги та безкоштовних благ, куди розумніше прагнути покращувати своє майбутнє вже сьогодні, власними руками і головою. Адже, в кінцевому рахунку, від вчинків кожного залежить доля всього народу і країни.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.