Рівняни можуть перевірити, чи законно зрубана їх ялинка

  • СУСПІЛЬСТВО
Пон, 12/18/2017 - 16:21

Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр створив мобільний додаток, за допомогою якого можна перевірити, чи законно вирубали ялинку, придбану на ринку.

За інформацією Держлісагенства, перевірка законності походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із самоклейної етикетки, яка прикріплена до ялинки, у мобільний додаток на телефоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росла собі ялиночка і більше не росте

Бирки містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини.

Також можна перевірити легальність ялинки на сайті. Відсутність інформації може свідчити, про сумнівне походження ялинки, повідомляють у Держлісагенстві.

Ключові слова: 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.