Школа на Рівненщині святкує ювілей

  • СУСПІЛЬСТВО
Суб, 12/16/2017 - 10:15

Своє 70-ліття святкує Цепцевицька школа, що у Сарненському районі. Заклад є унікальним, адже випускницями школи є 455 «Матерів-героїнь». Саме ж село Цепцевичі – серед лідерів по народжуваності. З кожним роком кількість учнів тут збільшується, тому і прийняли рішення про будівництво нового закладу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Європейські посли відвідали університет на Рівненщині

— Будівництво нової школи сьогодні пріоритет в області. Тільки цього року тут 120 першачків. Такою кількістю дітей може похвалитися не кожне містечко, не те, що село, — звернулася до присутніх заступниця голови Рівненської Світлана Богатирчук-Кривко, яка завітала на свято школи.

Для будівництва нової школи місцева влада виділила земельну ділянку розміром понад 2 гектари, розроблена проектно-кошторисна документація і вже розпочато будівництво котельні.

Нове приміщення зведуть не далеко від старої школи. Це буде сучасний європейський заклад. Трьохповерхове приміщення складатиметься із 4-х корпусів для навчальних класів, майстерень, спортзали та їдальні. Збудують також очисні споруди і котельню. Загалом вартість новобудови оцінюють у 81 мільйон гривень.

Ключові слова: 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.