Рівне знову засипле снігом, а за два дні після цього очікується +10

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 12/07/2017 - 12:21

Цьогорічний грудень лихоманить. Не встигли рівняни натішитись першим зимовим снігом, як швидке потепління та дощі залишили від нього лише брудні сліди. Сьогодні до обіду опади припиниться, а вже завтра ймовірно вигляне сонце. В денні години очікується 4-6 градусів тепла.

В суботу, 9 грудня, на Рівненщині очікується чергова зміна погодних умов. Надвечір очікуються опади у вигляді дощу з мокрим снігом та зниження температури повітря.

В ніч на понеділок температура опуститься до 0 градусів та почне утворюватися сніговий покрив. Протягом 10 грудня очікується мокрий сніг, місцями сильні опади при температурі 0-2 градуси морозу.

Втім, за попередніми прогнозами, черговий прихід зими на Рівненщину буде нетривалим, вже в ніч на вівторок температура повітря підвищиться. 12 грудня синоптики прогнозують близько 10 градусів тепла. 

Ключові слова: 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.