Поліція, рятувальники та шляховики Рівненщини співпрацюватимуть під час негоди

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 12/06/2017 - 15:20

У випадках несприятливих погодних умов на автошляхах Рівненщини поліція, рятувальники та служба автодоріг розробили алгоритм дій, який передбачає чіткій розподіл функцій та обмін інформацією. Цей крок дозволить оперативніше приймати рішення та реагувати на надзвичайні подій під час снігопадів та складних погодних умов.

Мережа автомобільних доріг загального користування Рівненської області становить майже 5 тисяч 150 кілометрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятувальники Рівненщини витягали зі снігу вантажівки та автобус

З метою забезпечення умов безперебійного та безпечного руху транспортних засобів на дорогах області визначено схеми та терміни виконання робіт по усуненню наслідків несприятливих погодних умов та надзвичайних ситуацій. Також розроблено та затверджено порядок взаємодії та координації дій Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Рівненській області, Управління патрульної поліції в місті Рівне, Служби автомобільних доріг у Рівненській області та державного підприємства "Рівненський облавтодор".

Для цього у кожному відомстві функціонують і цілодобово чергують мобільні та оперативні групи, які при загрозі чи виникненні надзвичайної ситуації негайно прибувають в осередок події для встановлення її масштабів, прийняття рішення щодо ліквідації, своєчасного інформування керівництва області. Передбачено зокрема і залучення інженерної та спеціальної техніки, пересувних електростанцій, пункту управління, життєзабезпечення та мобільних пунктів обігріву, а також визначені місця для відстою автотранспорту.

Працівники поліції звертаються до громадян, у разі різкого погіршення погодних умов, за можливості, утриматися від поїздок на власному транспорті, особливо на далекі відстані. Коли виїхати все ж вкрай необхідно, водіям слід бути вркай уважними та обережними за кермом. Якщо під час негоди комусь потрібна допомога, варто терміново викликати правоохоронців або рятувальну службу за номерами телефонів 101 або 102, повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.