Навіщо автомобілісту КАСКО, або Як найкраще захистити своє авто?

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 12/06/2017 - 10:17

Лихачі на дорогах, ями, відсутність місць для паркування, зростання злочинності в країні - все це змушує автомобіліста замислюватися про те, як уберегти своє авто від неприємностей. Найкращий захист для машини - це страховка. Але деякі скажуть: «У мене вже є страховка - ОСАГО». Але автоцивілка не захищає Вас і Вашу машину.

КАСКО* - необов'язкове страхування, і багато хто не хоче витрачатися, вважаючи, що минеться і нічого не трапиться. Але ситуація на дорогах вкрай напружена. У 2017 році в Україні сталося понад 100 тисяч ДТП. Не забуваємо і про випадки на кшталт розбитого дзеркала заднього виду, подряпаних дверцят або відколу на бампері. Начебто дрібниця, але в яку депресію все це може ввести, якщо автомобіль абсолютно новий і тільки виїхав з автосалону? Купивши КАСКО, автомобіліст не нервує через дрібниці, відчуває себе на дорозі впевнено і не мусить бути занадто обережним.

Пропозиції на будь-який смак і гаманець

Видів КАСКО від різних страхових компаній так багато, що розбігаються очі. Але узагальнивши, можна говорити про економ, стандарт і повне (VIP) КАСКО. Економ варіант передбачає тільки базовий набір послуг і невеликий розмір страхових виплат. Стандарт забезпечує розширений комплекс послуг. Повне КАСКО захистить від будь-яких ризиків, пов'язаних з автомобілем. Вибираючи КАСКО, ціна поліса грає чималу роль. Ви можете заощадити, якщо встановите сигналізацію, замок на кермо, GPS. Чим складніше викрасти авто, тим дешевше можна придбати КАСКО, адже страхові ризики знижуються.

Зараз страхові компанії намагаються підлаштуватися під потреби автомобілістів. Тому клієнт сам може вибрати опції, які йому потрібні, і відмовитися від решти. Для власників авто - це спосіб заощадити на КАСКО, а страховики можуть залучити більше клієнтів завдяки зниженим цінами.

Як розрахувати вартість КАСКО для свого авто?

Використовуйте калькулятор КАСКО на сайті Parasol.ua. Підбирати страховку для авто в Інтернеті набагато зручніше, ніж їздити по офісах страхових і дізнаватися ціни і умови. На сайті Ви розрахуєте вартість КАСКО, вказавши такі параметри:

- марку свого ТЗ і модель;

- рік випуску авто;

- його реєстрацію і вартість;

- скільки водіїв буде допущено до керування;

- чи присутні сигналізація, замок на кермо, GPS;

- фізична або юридична особа буде користуватися автомобілем.

 - термін, на який бажаєте придбати поліс.

Калькулятор КАСКО видасть перелік компаній, які готові запропонувати поліс страхування. Автовласник вибирає поліс виходячи з ціни, рейтингу страхової та запропонованої програми страхування. На сайті Parasol.ua можна детально ознайомитися з усіма умовами страхування. Уважно порівнюйте програми страхування і дивіться, які страхові ризики включені у вартість поліса. Врахуйте, що кожна компанія надає різні додаткові можливості: технічна допомога, тимчасове авто під час ремонту, компенсація медичних витрат.

Дізнайтеся, в яких випадках страхова не виплачуватиме компенсацію або ж виплатить її не в повному обсязі. Різні обмеження і виключення прописуються в договорі. Велика кількість обмежень робить договір КАСКО невигідним для автовласника.

Калькулятор КАСКО видає користувачеві список полісів з франшизою і без неї. Імовірність стати учасником великого ДТП невелика, а ось отримати дрібні пошкодження може кожна машина. Тому власнику ТЗ невигідні поліси з франшизою, адже в цьому випадку дрібний ремонт частково або повністю доведеться виконати за свій рахунок. Отже, найвигіднішим є поліс з нульовою франшизою для КАСКО. Ціна його може бути трохи дорожчою, але ймовірність, що страховка окупиться, вище.

Скориставшись ресурсом Parasol.ua, легко підібрати КАСКО, яке буде відповідати всім Вашим вимогам. Ознайомившись з пропозиціями страхових компаній, можна оформити замовлення по телефону або онлайн на сайті. Поліс КАСКО доставлять Новою поштою або кур'єром прямо додому.

*на правах реклами 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.