У рівненському парку працює будівельна техніка

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 11/29/2017 - 14:29

У Рівному робітники проводять реконструкцію Зеленки. Варто нагадати, що варіант проекту реконструкції Зеленки молоді архітектори спільно із міською владою загалу представили ще 29 липня минулого року. Кажуть, проект компонували з кращих пропозицій місцевих архітекторів. Багато сперечалися і все ж вирішили, що оновлена Зеленка буде із гігантськими «грибами», без кіноапаратної і, звісно, з антивандальними елементами. Бо для Рівного це, на жаль, надто актуально.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Зеленку «замахнулись» молоді архітектори

За словами директора парку Андрія Черепанова, зараз на стадії завершення підготовчо-демонтажні роботи: уже демонтували радіорубку (кіноапаратну – ред..), лави та небезпечні дерев’яні й металеві конструкції.

- Все іде до того, щоб розпочати фасадні роботи. На наступний рік у нас заплановано благоустрій, ландшафтний дизайн, освітлення і навіть, будуть нові громадські вбиральні. Уже почали класти бруківку. Покладемо стільки, скільки дозволить це зробити погода, адже вкладання бруківки проводиться при плюсовій температурі повітря, - роз’яснює директор.

Нагадаємо, у вересні цього року на реконструкцію літньої естради із міського бюджету виділили   1,31 мільйона гривень.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.