На Рівненщині біля залізничної колії знайшли мінометну міну

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 11/23/2017 - 11:37

Вчора поблизу села Ситно Радивилівського району, неподалік залізничної колії, місцевим жителем була виявлена одна мінометна міна калібру 82мм часів Другої світової війни. Місце виявлення небезпечної знахідки  взяли під охорону працівники поліції.

Того ж дня, співробітниками групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області вибухонебезпечний предмет був вилучений та знищений у спеціально відведеному місці. Під час додаткового обстеження прилеглої території, піротехніками ДСНС більше боєприпасів не виявлено.

Варто додати, що радянську міну місцевий житель знайшов приблизно за три метри від колії. Перебувала вона у бойовому стані і у разі неправильного поводження радіус ураження при можливому вибуху сягнув би понад двісті метрів. Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.