У Рівненському районі відкриють новий дитячий садок

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 11/23/2017 - 10:14

В селі Обарів Рівненського району тривають останні приготування до відкриття нового дитячого садочку. Планується, що вже за декілька тижнів дошкільний заклад зможе прийняти до сотні діток.

До цього в Обарівській сільраді не було повноцінного садочка, а заклад з  короткотривалим перебуванням не давав змоги охопити усіх дітей дошкільною освітою.

– Це один із об’єктів, що фінансується Державним фондом регіонального розвитку. Цьогоріч на заклад спрямували понад 9 мільйонів бюджетних коштів. Дитсадок вже готовий на 90%, – розповів заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.

За його словами, в дошкільному закладі завершують штукатурити стіни, завозять меблі, монтують сантехніку. На подвір’ї буде 4 дитячих майданчики та один спортивний. Активно триває робота з облагородження території: викладають бруківку, встановлюють паркан.

Зовні дошкільний заклад матиме яскравий дизайн – вікна з різнокольоровим обрамленням.

Загалом цьогоріч за кошти Державного фонду регіонального розвитку на умовах співфінансуваннябудують та ремонтують 14 соціальних об'єктів області, а це школи, дитсадки та лікарні. Деякі з них вже завершили, а частина чекає на відкриття.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.