Судили чоловіків, які хотіли зводити дім із дерев Рівненського заповідника

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 11/22/2017 - 14:47

Кілька днів тому  Рокитнівський районний суд Рівненської області засудив двох чоловіків, які пиляли дерева у Рівненському природному заповіднику. Перш ніж їх піймали лісівники, чоловіки встигли спиляти більше десятка сосон. Чим заподіяли заповіднику шкоду на суму понад 3,5 тисяч гривень.

Під час судового засідання чоловіки свою вину визнали повністю. Пояснили, що 23 лютого цього року, близько 17 години, разом зі знайомим на мотоциклі поїхали в лісовий масив в сторону с.Березове. Там спиляли та порізали на відрізки 13 сосон. Але лісодеревину не забрали, бо неподалік побачили лісника. Тож з місця рубки змушені були тікати. Про те, що ліс зрізали на території природного заповідника,  кажуть не знали. Кажуть, деревина просто була підходящою для будівництва будинку.

Оскільки чоловіки сприяли досудовому розслідуванні та щиросердечно розкаялися у скоєному суд вирішив покарати їх, встановивши іспитовий строк тривалістю один рік.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.