Начальник Рівненського ШЕУ розповів скільки ще грошей треба "вкатати" в дороги

  • СУСПІЛЬСТВО
Втр, 11/21/2017 - 16:02

На балансі Рівненського шляхово-експлуатаційного управління знаходиться 300,5 кілометрів доріг. За десять років підприємство провело капремонт 43,6 кілометрів дорожнього покриття. А це всього 14% від необхідного.

- Відповідно до правил експлуатації автомобільних доріг, раз на десять років необхідно проводити капремонт. Отже, маючи на балансі 300,5 кілометрів автодоріг ми кожного року мали б ремонтувати хоча б 30 кілометрів. Якщо у відсотковому відношенні, то за 10 років ми мали б пройти всі 300 кілометрів, від наявних 100 % у ШЕУ доріг.

Якщо ж говорити про фінансову частину, то на виконання цих робіт нам необхідно було б 1,698 мільярда гривень. Із них на капремонти власником доріг - міською радою - було витрачено 3% від тої суми, яка була б не обхідна – 448,67 мільйона гривень. Звідси і стан доріг і вимоги до балансоутримувача, - резюмує начальник комунального Рівненського шляхово-експлуатаційного управління Віктор Климук.

До слова, на останньому засіданні виконавчого комітету міський голова Рівного Володимир Хомко похизувався результатами «незалежної експертної оцінки доріг». Відповідно до неї, у Рівному найкращі дороги серед всіх міст країни.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненське ШЕУ оприлюднило дані про стан техніки

- Я прекрасно розумію, що ці дороги не ідеальні. Сам за кордоном буваю. Але ще раз кажу: зверніть увагу на той наш нещасний бюджет. Ну, дайте хоч половину того,що Люблін має – за п’ять років не буде проблем ні з чим. Так от, з тим бюджетом, який ми маємо – у нас дороги найкращі. Це незалежні експерти говорять. Зараз, якщо ми зробимо Шухевича, Макарова і Орлова, то терпіти можна. До речі, найгірші дороги в Черкасах, Полтаві та Тернополі.

Я не нариваюся на компліменти, але хочу сказати таку річ: шановні, виходимо з того, що ми маємо. Ви розумієте, якщо в сім’ї батько не має грошей на шубу з норки, то купивши навіть кожух - буде щасливий. Бо такі його достатки. Так само і ми, - резюмував міський голова.  

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.