Юних втікачів з Рівненщини знайшли на залізничному вокзалі в Києві

  • СУСПІЛЬСТВО
Втр, 11/14/2017 - 10:52

Ще 18 жовтня двоє вихованців обласного центру психологічної реабілітації дітей в селі Олександрія Рівненського району самовільно залишили заклад. Правоохоронцям вдалося розшукати 13-ти та 16-річних хлопців та повернути їх до закладу.

Дітей знайшли на залізничному вокзалі у Києві. Юнаки вирішили подорожувати містами, тому крім столиці встигли побувати у Луцьку та Львові. Відомо, що хлопці раніше неодноразово залишали реабілітаційний заклад. Підлітки пояснили, що втікають, бо прагнуть відпочинку, більше розваг, свободи у вчинках та просто дорослого життя. Про це інформують у відділі комунікації поліції Рівненщини.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.