Рівне без МАФів: незаконні гаражі почали демонтувати на Боярці (ФОТО)

  • СУСПІЛЬСТВО
Птн, 11/10/2017 - 17:18

Сьогодні на вулиці Макарова у Рівному почали демонтаж незаконно встановлених гаражів-черепашок. В управлінні містобудування та архітектури міста кажуть, що розпочали масове знесення тимчасово встановлених споруд з цієї вулиці, тому що невдовзі її почнуть капітально ремонтувати. А на місці старих гаражів-черепашок з’являться велодоріжки. Загалом на Макарова запланували демонтувати 64 тимчасово встановлені споруди.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО: У Рівному зносять гаражі-черепашки

– На виконання рішення Рівненської міської ради проводиться демонтаж гаражів, які встановлені незаконно на землях міста. Людей було повідомлено заздалегідь, що буде проводитись демонтаж. Деякі мешканці самотужки позабирали свої гаражі, деякі написали заяви, що протягом семиденного періоду вони ці гаражі демонтують. Ті гаражі, які вчасно не демонтували, ми зараз починаємо зносити самі. Проектом передбачена реконструкція даної дороги, облаштування велодоріжок і т.д. Були конфлікти з мешканцями, але по трохи домовляємось з ними, – розповів заступник начальника управління містобудування та архітектури Рівного Андрій Юрков.

Частина власників гаражів підтримують таку ініціативу міської влади, інші – виступають проти. Люди мотивують це тим, що їм немає куди перемістити свої гаражі. До того ж пригадують слова міського голови Володимира Хомка про облаштування стоянки для автомобілів в їхньому районі.

– Якщо вони вирішили забрати у мене гараж, то хай би спочатку дали мені місце куди б я могла його перенести. Ми ж рухаємось в Європу. Я мати двох дітей – автомобіль повинен завжди бути «під рукою». Навіть по Закону, я як громадянка України маю право на одну сотку землі. Але щоб цього добитися я повинна ходити і писати заяви. Проте кому писати і куди звертатися – я не знаю. Розумієте, щоб гараж кудись перенести треба гроші і час, – розповідає рівнянка Ніна.

Демонтовані гаражі вантажить евакуатор та відвозить на територію комунальних господарств Рівного. Згодом їх переміщують на штрафмайданчик. Після цього власники гаражів можуть забрати свої тимчасові споруди, сплативши штраф. До слова, першу з демонтованих «черепашок» не конфіскували, а перевезли в інше місце. Оскільки у власника цього гаража є група інвалідності та передбачені пільги.

– Мій чоловік – інвалід війни. В нього друга група інвалідності. Я позитивно ставлюся до цієї акції, тому що тут проходить газова мережа, теплотраса. Ми просили дозволу перенести гараж раніше, але нам ЖЕК відмовив. А зараз люди нормально до цього процесу відносяться. Звичайно, є такі, що проти. Особисто я люблю щоб був порядок у всьому. Якщо зроблять цю дорогу, велодоріжки, то це піде лише на користь місту та людям, – говорить дружина власника гаража-черепашки.

Нагадаємо, що комісія по знесенню тимчасових споруд у Рівному почала працювати влітку минулого року. Тоді було демонтовано декілька гаражів на вулиці Небесної Сотні та кіоск біля ЦУМу. Після завершення демонтажу гаражів на Макарова, планується «очищення» й інших вулиць Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.