Комісію по «унікальному рішенню» Рівнеради закрили

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 11/02/2017 - 14:02

Кілька разів до зали сесійних засідань Рівнеради приходили мешканці Соломії Крушельницької, 62. Люди просили вирішити їх питання.

Нагадаємо, торік голова ОСББ «Соломії,1» Микола Співак зібрав з людей 220 тисяч гривень для проведення автономного опалення, була проведена реконструкція газових труб. Але мешканці багатоповерхівки до муніципальної програми так і не долучилися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міський голова Рівного рекомендує депутатам прийняти унікальне рішення по багатоповерхівці

А вже цього року в управлінні економіки Рівного їм сказали, що їх намагання марні, бо послуга співфінансування більше не діє. Обурений голова будинку виступив на сесії Рівненської міської ради, і депутати таки погодилися виділити 700 тисяч гривень.

Щоб прийняти «унікальне рішення» винятково по цьому ОСББ, у Рівнераді створили тимчасову комісію. Сьогодні, 2 листопада, на другому пленарному засіданні сесії Рівненської міської ради депутати прийняли рішення закрити роботу комісії, оскільки та, опрацювавши матеріали, надала свої рекомендації. Зокрема, вирішили виділити кошти на облаштування автономного опалення в будинку, за умови одноголосного зголошення мешканців. За останніми даними, не усі жителі будинку є прихильниками встановлення автономного опалення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будинок у Рівному без тепла, а депутати просять зачекати до листопада

Коментарі

Тобто, не зрозуміло, виділили чи ні... "За умови" - це як ? Адже четверо співвласників не згодні... І що далі ? Вирішили перекласти всю відповідальність на них ? Да і як можна було виділяти кошти на те, на що сама міськрада в особі УЖКГ не дала дозвіл, а, точніше, "відмовила в наданні дозволу на встановлення автономного опалення в будинку № 62А по вул. Соломії Крушельницької" ?....

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.