«Історія із гепатитом у Рівному – навмисна диверсія» – міський голова

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 11/02/2017 - 11:26

На сесії Рівненської міської ради депутати заговорили про гепатит А. Нагадаємо, кілька днів тому у соціальних мережах рівняни почали поширювати повідомлення про те, що вода у місті заражена. Лабораторний центр одразу спростував нічим не обґрунтовані повідомлення, проте хвиля обговорень лише зростала.

На переконання депутата Олександра Курсика, ймовірно, це недопрацювання управління охорони здоровя, адже управлінці могли б скликати прес-конференцію, щоб одразу спростувати подібні повідомлення.

– Питання цього захворювання «висмоктане з пальця» у соцмережах. Для статистики повторю: за дев’ять місяців 2016 року зафіксували 69 випадків. А за 9 місяців цього року – 39 випадків. Про що розмова? – заявив начальник управління охорони здоровя у Рівненській області Юрій Осіпчук.

Та за словами міського голови Рівного, подібні повідомлення – навмисна диверсія.

– Правильно Карауш зробив, що написав у СБУ. Це стовідсотково навмисна диверсія. Перед тим поширили чутки, що коклюш у місті і влада приховує. Тепер так само придумали гепатит. Стовідсотково робота ФСБ – гарантую. Я як людина, яка, думаю, найбільше розуміється в питаннях водопостачання, в тому числі і поширення гепатиту, скажу що в джерелах водопостачання міста Рівне навіть теоретично не може бути гепатиту. У нас артезіанська вода. Гепатит може бути лише у поверхневих джерелах. Треба привезти бочку лайна і залити у свердловину. Тобто про якусь епідемію мова йти взагалі не може. Але навмисно збурюють людей у соцмережах, щоб посіяти паніку, – заявив Володимир Хомко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівняни в паніці через заражену воду – з'явилася офіційна інформація

Коментарі

Рука Кремля!

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.