Рівняни в паніці через заражену воду – з'явилася офіційна інформація

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 11/01/2017 - 09:41

Відучора у Рівному почали поширюватися чутки про те, що в обласному центрі відбувається масове зараження громадян гепатитом А. Ніби – через прорив міського водогону, в який могли потрапити каналізаційні стоки. Дехто припускав, що з цього приводу вже була нарада і відповідні керівні органи знають про проблему, однак не афішують її. В зв'язку з цим в мережі почала поширюватися паніка.

Рівненський обласний лабораторний центр сьогодні опублікував офіційне спростування цієї інформації, назвавши її недостовірною.

Спеціалісти додають, що у Рівному відбувається прогнозований підйом захворюваності на вірусний гепатит А. Протягом жовтня налічувалось 16 хворих, з яких четверо діти.

Додамо, що гепатит А в народі називають хворобою «брудних рук», тому фахівці радять ретельно мити руки з милом, споживати лише чисті овочі та фрукти та не займатися самолікуванням при появі перших ознак захворювання.

Нагадаємо, вчора працівники "Рівнеоблводоканалу" ліквідовували пошкодження водопроводу на вулиці Вербовій. Окрім цього, через ремонтні роботи не було води в мешканців окремих будинків на Крейдяній та Шухевича.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.