Рівняни просили встановити дворові дитячі майданчики, там де вони уже стоять

  • СУСПІЛЬСТВО
Пон, 10/23/2017 - 12:28

Сьогодні тимчасова комісія Рівнеради, яка визначає доцільність встановлення дворових дитячих майданчиків у Рівному презентує свої напрацювання. Нагадаємо, тимчасову депутатську комісію створили в липні місяці. Створили її, за словами міського голови рівного Володимира Хомка, для того, щоб раз і назавжди закрити питання щодо встановлення каруселей у місті. На це планують витратити близько 5 мільйонів.

– Наша робоча група мала завдання об’їхати адреси, за якими були звернення встановлення майданчиків. Маю сказати, що реальна ситуація не завжди відповідала зверненням. Адже виїжджаючи за адресою, де просили встановити майданчики побачили, що вони уже є. Були й такі двори, де попри звернення громадян, землі під майданчик у дворі немає, – розповідає голова комісії Галина Кульчинська.

Подробиці читайте на ГОЛОСНО згодом.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.