Снігоочисною машиною, яку обрали для Рівного, займеться антимонопольний комітет?

  • СУСПІЛЬСТВО
Птн, 10/20/2017 - 15:32

В управлінні житлово-комунального господарства Рівнеради анонсували закупівлю снігоочисної машини. За словами заступника міського голови Рівного із питань ЖКГ Олексія Хмилецького, попередньо зупинилися на машині «МАЗ» із навісним обладнанням.

 -  Ця машина буде обладнана і відвалом, і щіткою, і бункером для перевезення інертних матеріалів. Приблизна вартість -2,6 мільйона гривень. Працюватиме цей МАЗ і літом, і зимою, - розповів Хмилецький.

 Проте, відповідно до нововведень у законодавстві, проведення подібних закупівель перевіряє антимонопольний комітет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, коли в Рівне приїдуть нові тролейбуси

- Він нам дає дозвіл на закупівлю. Якщо раніше я сам приймав рішення чи купувати, то тепер мушу весь час звертатися у антимонопольний комітет по дозвіл, - зауважує міський голова Рівного Володимир Хомко.

За останніми даними, окрім снігоочисної машини місто планує закупити ще сміттєвоз. 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.