Снігоочисною машиною, яку обрали для Рівного, займеться антимонопольний комітет?

  • СУСПІЛЬСТВО
Птн, 10/20/2017 - 15:32

В управлінні житлово-комунального господарства Рівнеради анонсували закупівлю снігоочисної машини. За словами заступника міського голови Рівного із питань ЖКГ Олексія Хмилецького, попередньо зупинилися на машині «МАЗ» із навісним обладнанням.

 -  Ця машина буде обладнана і відвалом, і щіткою, і бункером для перевезення інертних матеріалів. Приблизна вартість -2,6 мільйона гривень. Працюватиме цей МАЗ і літом, і зимою, - розповів Хмилецький.

 Проте, відповідно до нововведень у законодавстві, проведення подібних закупівель перевіряє антимонопольний комітет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, коли в Рівне приїдуть нові тролейбуси

- Він нам дає дозвіл на закупівлю. Якщо раніше я сам приймав рішення чи купувати, то тепер мушу весь час звертатися у антимонопольний комітет по дозвіл, - зауважує міський голова Рівного Володимир Хомко.

За останніми даними, окрім снігоочисної машини місто планує закупити ще сміттєвоз. 

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.