Гуртожиток «Рівне-Борошна» став комунальним

  • СУСПІЛЬСТВО
Птн, 10/20/2017 - 14:49

До цього часу гуртожиток на вулиці Біла, 35, що у Рівному, знаходився у приватній власності ПрАТ « Рівне-Борошно». Будівля, у якій 27 кімнат, була збудована ще у 1972 році. Кілька тижнів тому мешканці гуртожитку звернулися до Рівнеради з проханням прийняти будівлю у комунальну власність. Рівняни досягли згоди із нинішнім власником гуртожитку і він погодився передати будинок безоплатно. Свою офіційну позицію щодо цього питання на адресу виконавчого комітету Рівненської міської ради ПрАТ «Рівне-Борошно» надіслало 28 вересня цього року.

- Це рішення дає можливість людям отримати у власність кімнати. Ситуація така ж, як по Небесній Сотні, тільки все спокійно, без скандалів, - зауважив Сергій Паладійчук перед тим, як депутати Рівнеради приступили до голосування за проект рішення.

Депутати Рівнеради прийняли рішення практично без обговорень.

Нагадаємо, близько півтора року тому жителі гуртожитку, що на вулиці Небесної Сотні у Рівному, звернулися до депутатів міської ради з проханням дозволити їм приватизувати квартири, в яких вони проживають. Тоді міські обранці вкотре відмовили людям. За поясненнями представників міськради: будинок «маневрований», до того ж аварійний і потребує термінового ремонту. А відтак, за висновками експертів, провести його можна тільки після виселення людей. Рівнянам навіть альтернативне житло знайшли, але люди переїжджати не поспішали. Побоювалися, що документи про аварійність їхнього гуртожитку недостовірні. А будівлю, де вони живуть, просто хочуть знищити, мовляв, вона «заважає» якійсь впливовій людині. Рівняни «брали штурмом» практично кожне сесійне засідання. Пікетували комісії, засідання виконкомів.  Зрештою, таке бажане рішення мешканці гуртожитку отримали, проте незадовго по тому виявилося, що управління ЖКГ Рівнеради подало до суду щодо законності такого рішення. Тож після пікетів мешканці гуртожитку своє право на житло взялися відстоювати у судах. Крапку в цій історії 12 вересня цього року поставив Житомирський апеляційний суд: рішення міської ради Рівного від 24 січня 2017 про надання дозволу на приватизацію житлових приміщень гуртожитку визнано законним.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.