Помогли чим могли: депутати виділили найбільшу фінансову допомогу для рівнянина

  • СУСПІЛЬСТВО
Птн, 10/20/2017 - 11:47

На сесію Рівнеради завітала рівнянка із проханням виділити гроші на лікування її 66-річного чоловіка. За її словами, у чоловіка хворе серце і йому просто необхідний дороговартісний спеціальний апарат.

- Тільки апарат коштує 250 тисяч, а ще 70 тисяч гривень коштує операція . Порахуйте скільки це… - крізь сльози розповідає рівнянка.

 А словами міського голови Рівного за всю історію місто на лікування одній людині виділяли максимум 20 тисяч гривень. Стільки ж погодили виділити й цього разу.

- Ситуація дійсно не стандартна, апарат дорогий. Їх закуповують по державній програмі, але в цьому році придбали 15 на всю Україну. Тож за ним чимала черга. Апарат постійно, автоматично «заводить» серце за допомогою струму . Тому підтримати треба, - зауважив на останок начальник Управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Юрій Осіпчук.

 До слова, на цій же сесії депутати підтримали рішення про надання фінансової допомоги на лікування ще для 31 рівнянина.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.