У Рівному обговорювали, як має фінансуватись «фахова передвища освіта»

  • СУСПІЛЬСТВО
Птн, 10/13/2017 - 12:02

Під час Всеукраїнського засідання спілки голів обласних рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, що відбулося у Рівному, освітяни обговорювали новий Закон «Про освіту» та шляхи реалізації у коледжах, училищах. Зокрема зосередились на новому понятті «фахова передвища освіта», яке передбачає здобуття кваліфікацій, що відповідають п’ятому рівню Національної рамки кваліфікацій.

Як зазначила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, серед головних завдань місцевої влади - збереження всієї обласної мережі закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Головний спеціаліст МОН Віктор Вихор додав, що модель фінансування передвищої освіти в нашій країні має залишитись традиційною і на місця передаватись не повинна.

На Рівненщині нараховується 22 навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації. З них: 13 державної, 5 недержавної  та 3 комунальної, 1 відокремлений структурний підрозділ коледжу комунальної форми власності. Загальна кількість студентів у 2017 році - понад  12 тисяч осіб. Минулоріч випускниками стали 4 тисячі молодших спеціалістів. 

Окрім того, в  області  реалізується обласна програма підтримки молоді,  яка сприяє не тільки покращенню умов навчання, а й для інтелектуального та творчого  розвитку студентства.

Про це повідомила прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.