Рівняни можуть озвучити книги для незрячих

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 10/12/2017 - 16:58

Столичне «Видавництво Анетти Антоненко» започаткувало соціальний проект «Озвучимо книги для незрячих». Кожен рівнянин може приєднатися до телекомпаній, радіостанцій, творчих колективів, а також до тих українців, що погодилися озвучити книжки для незрячих та стати «голосом» улюбленої книжки. 

Видавництво безкоштовно передає авторські права організаціям і фізичним особам, що допомагають озвучити книжки для людей із вадами зору. Разом створюють аудіоверсії творів найвідоміших сучасних вітчизняних і зарубіжних авторів та віддають озвученні видання у подарунок 68 спецбібліотекам для сліпих, що діють в Україні.

– Ми просто хочемо допомогти людям. Наше завдання – дати поштовх для людей, які хотіли б допомагати, але раніше не знали як це зробити. Тепер люди звертаються до нас, озвучують книги, помітна їхня зацікавленість. Справа навіть не в соціальній позиції. Є внутрішнє бажання і люди це роблять. Головне – написати нам на сайт, або подзвонити та розповісти про своє бажання. Можливо, знайти самому певні технічні можливості або знайти партнера, який запише ваш голос. Буває так, що звертається людина, яка має унікальні голосові дані, або просто гарний голос, і ми пропонуємо їй творчий колектив, який може допомогти, – говорить координатор акції «Озвучимо книги для незрячих» Олена Бікоєва. 

До акції вже долучилися відомі українські письменники Любко Дереш та Остап Дроздов. Планують залучати й інших авторів, які співпрацюють з «Видавництвом Анетти Антоненко». Окрім того, що Дереш та Дроздов погодились надати свої книги для озвучення, вони ще їздять по містам та розповідають про цю акцію. Зокрема, у Рівному проект для незрячих презентував Любко Дереш.

До акції вже приєдналися телекомпанії і радіостанції, творчі колективи й містяни з Києва, Северодонецька, Вінниці, Луцька, Чернігова. Завдяки підтримці партнерів-волонтерів озвучено 6 книжок відомих авторів. Ще дві продовжують озвучувати. Протягом 2017 року до участі в акції планується залучити усі 24 регіони України. На сайті видавництва https://anetta-publishers.com/ можна обрати будь-яку книжку, яку одразу надішлють для озвучування.

– Читання – це одна з небагатьох радощів життя, яку ми з вами можемо зробити доступніше для незрячих українців, – зазначають у видавництві.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.