У Рівному розпочали масштабний ремонт проблемної дороги (ФОТОФАКТ)

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 10/12/2017 - 09:47

На вулиці Шухевича у Рівному два дні тому розпочався капітальний ремонт однієї з найбільш проблемних доріг в обласному центрі. Першим ділом ремонтники зняли значну частину тротуару та бордюр. Робота в цьому напрямку продовжується і дотепер.

Нагадаємо, ще влітку шляховики зрізали верхній шар асфальту на Шухевича, що дещо полегшило життя водіям.

Місяць тому управління житлового-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради провело відкриті торги на визначення підрядника, що здійснюватиме капітальний ремонт дороги. Переможцем тендеру стало ТОВ «Будівельна компанія "БУДАЛЬЯНС ГРУП». Загальна вартість реконструкції дорожнього полотна на вулиці Шухевича становить 27 мільйонів 183 тисячі гривень.

Коментарі

Попрыгунья Стрекоза Лето красное пропела; Оглянуться не успела, Как зима катит в глаза. Обов'язково починати ремонт в осені? Читав про початок робіт в червні,липні+ вул. Макарова! Бардак!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.