Мешканці району МЖК у Рівному хочуть безпечну стежку до "Новуса"

  • СУСПІЛЬСТВО
Втр, 09/26/2017 - 11:30

На сайті Рівненської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням здійснити асфальтування і освітлення стежки, що сполучає вулиці Гайдамацька (колишня Струтинської) та Гагаріна. Автором звернення є рівнянка Людмила Слободенюк, яка зазначає, що мешканці Гайдамацької змушені ходити до зупинок громадського транспорту через болотяну місцевість.

– Оскільки транспортне сполучення з містом у нас обмежене лише маршрутом №36, який часто не виконує своє зобов’язання, ми змушені ходити до зупинки на вулиці Гагаріна, навпроти супермаркету “Novus”. Також наші діти відвідують школи та садки, які розміщені на вулиці Гагаріна. Тут же є ринок і магазини. У темну пору стежка  не освітлюється, через що мали місце кримінальні події, в дощову погоду тут розводиться болото під ногами, взимку слизько. Ми просимо управління ЖКГ облаштувати цей важливий об’єкт для нашого мікрорайону, тому що мова йде про безпеку тисяч людей, – йдеться в зверненні.

Для того, щоб депутати Рівнеради та міський голова розглянули електронну петицію, потрібно набрати 300 голосів. Збір підписів триватиме до 9 листопада.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.