«Дооб’єднувалися»: жителі Рівненщини зі свого села самі зробили місто

  • СУСПІЛЬСТВО
Суб, 09/23/2017 - 09:34

Село Козин Радивилівського району тепер, відповідно до офіційних документів, місто. Раніше у Вікіпедії: «Кози́н — село в Україні, в Радивилівському районі Рівненської області. Населення — 1641 особа. Центр Козинської сільської ради». А тепер – офіційний документ, який затверджено рішенням сесії Козинської ОТГ №201 від 30 червня 2017 року, розміщений на офіційній сторінці в мережі Інтернет каже:

«Основні видатки МІСЬКОГО бюджету»; «видатки МІСЬКОГО бюджету на утримання дошкільних закладів освіти майже у два рази перевищують видатки для утримання позашкільних закладів».

Про амбіції жителів цього населеного пункту у районі ходять цілі анекдоти: «Товариський футбольний матч між Козином і Радивиловом завершився з рахунком 1:1…На користь Козина!»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Економія» із закритими очима, або Як на Рівненщині мільйони ділять

У цій ситуації депутатам не залишається нічого, як на найближчій сесії вносити зміни у цей документ. Мало того, що самі народні обранці «прошляпили» таку нісенітницю, то лишається й інше питання: а куди дивилися в районному управлінні юстиції?

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.