Рівненський підприємець «відхрестився» від працівника, коли той впав з даху?

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 09/14/2017 - 11:10

До депутатів Рівнеради під час сесії звернулася рівнянка Юлія Онишкевич із проханням допомогти. За словами жінки, її батько впродовж десяти років працював на ринку Ювілейний і до цього часу всі думали, що він офіційно оформлений. Аж поки він не травмувався на роботі.

– Батько впав з даху ринку, ремонтуючи його, отримав важкі травми голови, зламав ребра, зараз він проходить лікування. А коли ми звернулися до роботодавців, то з’ясувалося, що батько офіційно непрацевлаштований. Сім’я Гончаруків дала дві тисячі гривень на допомогу і сказали, що це все чим вони можуть допомогти, – говорить рівнянка.

За словами жінки, вони уже звернулися у поліцію, аби встановити справедливість. Тепер просить допомоги у депутатів. Міські обранці вирішили підготувати колективне звернення до правоохоронних органів з проханням розібратися у ситуації.

Коментарі

Давно вже пора взятись за цей клон Гончаруків ! Юрій (потерпілий) більше 10 років працював на ринку ПОГ" Перелесник" та Ювілейний. А шляхом обману залишився незахищений!!! В червні депутати ледь-що недали цим нелюдям на 49 років в оренду ринок Перелесник!!!
Взагалі то, на скільки я знаю Гончаруки ці гроші зібрали з підприємців, а самі що дали?
Сейчас директор ринка вместе с женой куда то удрали. Даже на сесию не пришли. Думают отсидется? Почему не работает прокуратура?
Так у цих скряг ще четверо сторожів не оформлених працюють....
Так ці гончарукі такі падлюки. Ринок будують за рахунок підприємців. Самі собі поставили вже напевно за десять кіосків і здають в два дорога.
Завдяки сім'ї Гончаруків які організували ринок Ювілейний, багато підприємців мають робочі місця. Ринок забезпечений всім необхідним для функціонування (світло, вода, каналізація, і.т.д.) чого раніше на ринку не було.
Завдяки сім'ї Гончаруків які організували ринок Ювілейний, багато підприємців мають робочі місця. Ринок забезпечений всім необхідним для функціонування (світло, вода, каналізація, і.т.д.) чого раніше на ринку не було.
В чому вина директора ринку "Ювілений", щодо травмування пяниці Юрія, якщо його дружина Галина сама відправила його на підзаробітки до продавця с/г продукції на прилавку ринку, не повідомивши про це директора ринку. Галина мені особосто розповідала про домовленість між ними і продавцем, про що в подальшому пожалкувала.
Директор ринку порядна людина, яка допомогла багатьом підприємцям ринку. Люди поважають його. Навіть не розумію де беруться такі брехливі плідкарі, які роблять з мухи слона. Навіть смішно що про це написали, і ще й слухали в міській раді))) . Так звісно, у людини біда, але навіщо стільки брехні і грязі тут писати.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.