Депутати ще думатимуть над проблемою гуртожитку у Рівному, де мешканців продали разом з будинком

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 09/14/2017 - 10:55

Ще у жовтні минулого року жителі будинку Мельника, 16 звернулися до депутатів міської ради з проханням вирішити їх питання. Тоді люди розповіли, що спершу в них були нормальні квартири у звичайному будинку, але будинок раптом змінив статус і офіційно став гуртожитком.

– У жовтні 2015 року домобудівний комбінат продав підприємцю нас і наших діток разом з будівлею. Тепер нас хочуть виселити на вулицю за рішенням суду. І ми не знаємо, що робити. Допоможіть, – просять мешканці.

Тоді міські обранці вирішили створити спеціальну комісію. Сьогодні у Рівнераду знову прийшли мешканці цього будинку із тими ж вимогами.

– Куди подітися нашим 120 дітям, які живуть в цьому будинку? Куди подітися сім'ї АТОвця, які живуть у нашому будинку? – плачуться мешканці.

За словами голови тимчасової комісії депутата Назарія Загоровського, необхідно продовження роботи тимчасової комісії, оскільки питання надскладне.

– Ми шукаємо компроміс. Але поки це не вдається. Була пропозиція для мешканців заключити договір користування до вирішення в законодавчому полі цього питання. Мешканці ходили на засідання обласної ради, намагалися через область вирішити це питання, однак поки не вдалося, – говорить депутат.

Міські обранці проголосували за продовження роботи депутатської комісії. Це питання знаходиться під контролем у Генпрокуратури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міський голова Рівного розповів, які проблеми можна вирішити «бандитським методом»

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.