На сесії Рівнеради протестують мешканці скандального гуртожитку

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 09/14/2017 - 10:20

Сьогодні на сесії Рівнеради близько 40 осіб прийшли відстоювати право на житло. У Рівному працює спеціальна комісія щодо забезпечення житлом мешканців Відінської, 10.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Рівнеради приходили мешканці скандального гуртожитку

Нагадаємо, гуртожиток за адресою: Відінська,10 у 1993 році внесли у статутний фонд «Житлобуд 6» без відома мешканців. На той момент подібні дії були законними, запевняють фахівці. У 2005 році підприємство продало гуртожиток разом із людьми приватній особі. А незадовго по тому новий власник запропонував мешканцям викупити у нього оселі, в яких ті прожили по кілька десятків літ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівнянам, яких продали разом із гуртожитком, шукають житло

Оскільки власник безоплатно передавати житло рівнянам відмовляється, люди звернулися і до міської, і до обласної влади за допомогою. Обласна рада у 2014 році передала у комунальну власність Рівнераді колишню їдальню «Рівнеголовпостач», що по Князя Володимира, 112-А, аби цю будівлю місто продало і викупило кімнати для рівнян, що опинилися у такій складній ситуації. Однак до цього часу частина мешканців, які мають відношення до «Житлобуд 6», встигли викупити і приватизувати помешкання. Тепер люди хочуть, аби їм компенсували ці витрати. Днями вони завітали до Рівнеради, аби дізнатися, чи повернуть їм кошти.

За словами голови спеціальної тимчасової комісії Олега Карпяка, телефонували мешканці Відінської, 10 і йому особисто. Сьогодні прийшли вони і на сесію рівнеради, вимагають аби у список внесли всіх мешканців гуртожитку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівнерада вдруге готується до аукціону, щоб викупити кімнати для рівнян

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.