Обираємо кращі автоматичні ворота на гараж між Alutech та Doorhan у Тернополі разом із brama-market.lviv.ua

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 09/14/2017 - 10:12

Шукаєте якісні гаражні брами  у бюджетному сегменті? Справа непроста, але дуже доречна. Ми впевнені, що отримати якісний продукт можна, не викладаючи величезних сум. Головне –розуміти, як саме будуть використовуватися ворота. На даний момент за це місце змагаються два виробника – білоруський Alutech та чеський Doorhan. У цій статті «БРАМА МАРКЕТ» розкладе по полицям усі відмінності та недоліки представлених моделей. Порівняти ціни на гаражні ворота на пульту можна за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/alutech-vorota-garazhni*

Відмінність №1: будова сендвіч-панелей Алютех та Дорхан

Обидва виробника випускають брами у двох моделях. Товщина Alutech залежить від серії – Classic з товщиною 45 мм і Trend з товщиною 40 мм. Обидві моделі Дорхан (RSD01 та RSD02) мають однакові панелі у 40 мм.

Відмінності також є у будові секцій, а саме - у сталевому профілі. У Алютеха він має замкнутий контур, який закривається в замок. Таким панелям не страшні перепади температур та різкі струси.

Всередині секцій Дорхан є розрив у шарі поліуретану. Як стверджують розробники, це дозволяє позбутися «містка холоду».

Відмінність №2: Механізм балансування та кількість робочих циклів

Усього існує два типи балансуючих пружин – це торсіонні та пружини розтягування. Торсіон – більш потужний та дорогий механізм. Саме його використовують на промисловості.

Виробник Alutech укомплектовує свої брами в залежності від площі полотна. Якщо її площа менша, ніж 7,9 м2, ставляться пружини розтягування з циклічністю 15 000, якщо більша, тоді торсіон.

Дорхан, так само, пропонує RSD01 з пружинами розтягування на 15 000, а RSD02 з торсіоном на 25 000.

Обидва пружинних механізми мають свої системи захисту:

  • пружини розтягування мають всередині стархуючу пружину для утримання полотна в разі обриву;
  • торсіон оснащений механізмами блокування стулки при розриві тросів або пружин.

Як обрати той чи інший механізм балансування?

Все залежить від інтенсивності роботи. 25 000 циклів вистачає приблизно на 30 років використання за умови, якщо стулка піднімається/опускається 2 рази на день. Прості пружини прослужать не більше 7 років, тому ми взагалі не радимо їх.

Відмінність №3: Дизайн та зовнішній вигляд

Брами Алютех виконуються у п’яти типах панелі – 3 типи гофрів, мікрохвиля та фільонка. Можливо замовити 2 типи тиснення поверхні – структура натуральної деревини або гладка поверхня. Для Classic доступні 9 базових кольорів без націнки та 3 ексклюзивні відтінки натурального дерева за додаткову плату.

Серія Trend пропонується у 10 стандартних кольорах та тих самих відтінках деревини за доплату.

Чеський Дорхан виготовляє панелі так само у п’яти варіантах, але у трьох типах тиснення – апельсинова шкурка, імітація дерева та гладка. Палітра складається із 10 заводських кольорів та 3х відтінків деревини.

Серія RSD02 окремо декорується кованими елементами у стилі кантрі, або алюмінієвими молдінгами у стилі hi-tech.

Автоматика до гаражних воріт на пульті

У цьому питанні Дорхан трохи вирізняється, тому що має власні приводи Doorhan. Як обіцяє виробник, вони краще синхронізуються з системою та працюють більш злагоджено. Воротам Alutech підійдуть будь-які електроприводи італійського або навіть китайського походження - Came, Faac, Nice, An Motors. 

Де придбати панельні ворота у Тернополі?

Якщо ви вже зробили свій вибір, телефонуйте за прорахунком ціни нашим менеджерам з brama-market.lviv.ua: (067) 3488399, (050) 1604611 або приходьте до регіонального офісу нашої компанії.   

"Брама Маркет" Тернопіль: гаражні ворота + автоматика = знижка 90 євро!

* на правах реклами

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.