Рівняни погрожують перекрити залізничну дорогу

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 09/14/2017 - 10:05

Біля залу засідань сесії Рівнеради зранку чимало люду. Переважна більшість – представники ринку «Моріон». Сьогодні підприємці вимагають, аби «їх» ринок не продавали. Погрожують, що готові навіть перекрити залізничну колію.

– Зараз будемо бачити, що там винесли на сесію, що ні. Є наші представники. Нас хочуть лишити без роботи, а він на своїх джипах буде кататися, наш директор і його компанія. Впродовж двох місяців ми добиваємося своїх прав. Проте він навіть до народу не виходить. Ми перекривали центральну вулицю Рівного. Якщо щось піде не так – ми й залізну дорогу перекриємо.

Протестувальники підготували офіційне звернення до голови тимчасової депутатської Комісії з перевірки роботи ринку "Моріон" Юрія Мітіна.

Нагадаємо, в останні дні липня відбувся перший мітинг підприємців – вони протестували проти того, що новий орендар з 1 серпня хоче підняти орендну плату. Тоді люди перекрили дорогу біля «Лагуни».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному протестувальники перекрили центральну вулицю (ФОТО)

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.